Nowe kolory kredek!


Pióro kulkowe Crayon teraz w 11 różnych kolorach! Pióro kulkowe Crayon /kredka/ zostało zaprojektowane przez Adriana Olabuenaga – założyciela i projektanta Acme Studio. Projekt pióra przypomina wyglądem popularne kredki świecowe. Projekt jest żartem z popularnej formy kredki. Pióro kulkowe Crayon teraz występuje w jedenastu różnych kolorach: żółtym, czerwonym, niebieskim, różowym, zielonym, biało – szarym, czarno – szarym, srebrnym, fioletowym oraz pomarańczowym. Zostało ręcznie pokryte lakierem oraz wyposażone w mechanizm obrotowy pozwalający na schowanie nie cieknącego wkładu kulkowego. Pióro zostało zapakowane w specjalnie zaprojektowane gustowne pudełko. Jest to świetny prezent dla osób doceniających dizajnerską formę.

crayon_news

ACME Studio i gwiazdy muzyki


Music Legends ACME Studio tworzy wiele projektów przy współpracy z znanymi muzykami. Gwiazdy muzyki współpracujące z ACME Studio to między innymi: Chick Corea, Stanley Clarke, Lenny White, Blue Man Group, John John McLaughlin. Zobacz kanał ACME Studio na Pinterest.

Lenny White


Lenny White prezentuje swój nowy projekt dla Acme Studio. Lenny White to legendarny perkusista jazzowy który grał z niemalże wszystkimi z wielkimi jazzmanami: Milesem Davisem, Freddiem Hubbardem, Herbie Hancockiem, Ronem Carterem oraz Joe Hendersonem.. Jest współtwórcą najbardziej wpływowej muzyki stworzonej w ciągu ostatnich 30 lat. Oprócz zajmowania się muzyką jest jednocześnie producentem zawsze znajdującym się w awangardzie sceny muzycznej. Nagranie, które zmieniło oblicze muzyki i rozpoczęło jego karierę to „Bitches Brew” nagrane wspólnie z Milesem Davisem / http://youtu.be/ryiPO1jQdaw /. Następnie dołączył do legendarnej grupy Return To Forever, w której grał obok takich legend jak: Chick Corea, Stanley Clarke i Al […]

LennyWhite

PIMP MY PEN


Podrasuj moje pióro! Jedyny pisak na rynku który możesz zmienić z pióra kulkowego w długopis, mazak lub wieczne pióro. Posiada on siedem wymiennych końcówek pośród których znajdziesz nawet miękką końcówkę do tabletów i smartfonów… ilość opcji zawraca w głowie!  

pimp

ACME Studio: Dracula – limitowana edycja


Limitowana edycja 999 piór wiecznych powstała na 100 tną rocznicę śmierci twórcy gotyckiej powieści Drakula Brama Stokera. Pióro zostało umieszczone w przepięknym pudełku imitującym trumnę która odtwarza przy otwarciu Fugę D’Minor Bacha. Dodatkowo z piórem została dołączona buteleczka czerwonego tuszu. To przedmiot który każdy fan wampirów po prostu musi mieć. Bram Stoker Irlandzki pisarz, dziennikarz urodzony w 1912 roku w Dublinie. Zasłynał jako twórca powieści o legendarnej postaci hrabiego-wampira o imieniu Drakula. Powieść ta zapładnia umysły twórców od ponad stu lat doczekując się wielu adaptacji książkowych, filmowych, malarskich. Postać Drakuli stała się postacią kultową znaną praktycznie każdemu człowiekowi na globie […]

dracula